KUDÜS'TE AİLEN OLSUN

Anasayfa Projelerimiz KUDÜS'TE AİLEN OLSUN
Bağış Tutarını giriniz
Sepete Ekle
Bağış Yap

Proje Hakkında

Başta Eski Şehir’de olmak üzere Kudüs’te yaşayan 7000’den fazla aile, işgalci eylemleri, Yahudi yerleşimcilerin saldırıları ve onları topraklarından ve vatanlarından uzaklaştırmayı amaçlayan yasaların adaletsizliğinden muzdariptir. Tüm bu uygulamaların bir sonucu olarak, birçoğu güçlerini kaybetti, maddi durumları zayıfladı ve borçları giderek katlandı. Bugün 2000’den fazla aile, mülkleri işgalcilerin gözünde milyonlarca değere sahip olmasına rağmen yoksulluk sınırının altında bulunmaktadır. Bu yoksulluğun onları yerlerini terketmeye ve mülklerini satmaya itmesinden korkuyoruz. Bu yüzden onlara yardım etmeli desteğimizi eksik etmemeliyiz.

 

Proje Açıklaması

Maddi durumu kötü olan ve ağır borçlar altında bulunan Kudüslü ailelere yardım etmek, elektrik, su ve vergi gibi ödemelerine yardımcı olarak ve yüklerini hafifleterek hem maddi anlamda destek veriyor hem de direnişlerine manevi bir destek veriyoruz.   

 

Aylık Katkı Bedeli                : 1.000 TL

Bir ailenin aylık sponsorlu bedelini bir grup halinde üstlenebilir veya “Kardeş Aile Bağış Havuzunda” havuzuna dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.